HERNÍ SERVERY

SEZNAM HERNÍCH SERVERŮ - ONLINE 4

Typ: Multi Theft Auto [CZ/SK] RoadGame.eu RolePla... 82.208.17.10:27844 0/100 Server je online
Typ: Counter-Strike 1.6 Roadgame.eu | Furien 82.208.17.49:27265 1/12 Server je online
Typ: Teamspeak 3 ROADGAME.eu SINCE 2015 | My... ts3.roadgame.eu:7248 0/40 Server je online
Typ: San Andreas Multiplayer CZ/SK RoadGame.eu 0.3.7 82.208.17.10:27821 0/100 Server je online
Nová verze

Otevření 12.9.2020 MTA serveru!

napsal F0rce - 11/09/2020
Zdravím, už tuhle sobotu 12.9.2020 se otevřou brány MTA serveru. Děkujeme všem, kdo se na serveru podílel a hledal chyby. Snad už vše bude v pořádku. Omlouváme se, že to trvalo tak dlouho, ale teď už je vše opraveno a vše funguje ! Těšíme se na každého z Vás, ať vás přijde co nejvíce, rádi Vás uvidíme.
0 Komentáře
RoadGame - Novinky

Spuštění Serveru SA:MP?

napsal F0rce - 03/08/2020
Zdravím, dne 02.08.2020 jsme spustili nový herní server pro hru Gta San Andras Multiplayer, jedná se o mód kde je spousta možností, práce,domy,nemovitosti,bodovací systém,mise a mnoho dalších super možností pracujeme stále na úpravách a vylepšení herního serveru ale už teď je tam dost možností kdyby jste si nevěděli rady stačí se na nás obrátit prostřednictvím facebook stránky nebo naších stránek roadgame.eu nebo když nás uvidíte na našem TeamSpeak3 serveru.
0 Komentáře
CS:GO - Staff

Hledáme posilu !

napsal F0rce - 09/07/2020
Ahoj, hledáme do týmu posilu na pozici admina pro CS:GO servery
O co by vlastně šlo?
Nastavovat server a starat se o něj, podle toho, jak by vše vypadalo a fungovalo bychom se mohli domluvit na vzájemné spolupráci s možnou finanční odměnou a dalšími výhodami. Pro více informací nám prosím napište na naši facebookovou stránku s tím, co umíte, jaké servery jste pomohli nastavovat a také jaké máte zkušenosti.
Tým RoadGame.eu
0 Komentáře
RoadGame - Novinky

Pomalu ale jistě se dočkáte!

napsal F0rce - 06/06/2020
Zdravím, před pár dny se řešilo zda rozjet další servery a pokračovat ve vývoji herního portálu ROADGAME.eu s tím že se rozjedou další herní servery jako jsou Counter Strike 1.6 a Counter Strike,Counter-Strike: Global Offensive.Taky se rozmyslíme o tom zda nerozjet celkem populární hru GTA FiveM neboli GTA 5.
Chceme rozjet herní projekt naplno jako za starých časů před 5 lety, pokud tě zajímá co se bude dít otevři si novinku celou.
2 Komentáře
GTA 6

GTA 6 je ve vývoji

napsal F0rce - 31/05/2020
Dočkáme se návratu Vice City a přidání brazilského Ria?
Další díl populární série Grand Theft Auto může být jiný, než jsme byli dosud zvyklí.

V roce 2018 herní průmysl zaskočily informace o krutých podmínkách ve studiu Rockstar Games. Během posledních fází vývoje hry Red Dead Redemption 2 byl na zaměstnance vyvíjen tlak a v některých případech pracovali přes 100 hodin týdně.
0 Komentáře
Jsme zpět

Jsme zpět?

napsal F0rce - 27/05/2020
Zdravím, ani jsme nebyli nikde jinde než na soukromém test serveru který byl po celý čas online, kde se vše připravovalo a dělalo chceme vám oznámit že jsme opět úspěšně spustili hlavní server kde jsme jak jsme psali vše nahráli a vývoj pokračuje na hlavním serveru. Stále přemýšlíme co vylepšit nebo přidat pár nových funkcí který u nás už teď fungují omezeno počet mappingu v hlavním městě kde se vše bude odehrávat (Los Santos) bude stejná možnost si přidat vlastní mapping za nějakou korunu.
3 Komentáře
WowOnder.cz

WowOnder.cz

napsal F0rce - 25/05/2020
Zdravím, jak jsme již psali na discord serveru o spuštění svojí vlastní malé sociální sítě, která je veřejná pro všechny uživatele internetu, tak je již dostupná. Převážně jsme dostupní pro CZ/SK. Chceme vybudovat svojí síť a proto jsme vytvořili projekt s názvem wowonder.cz. Více se dozvíte na stránkách nebo v následující novince.
1 Komentáře
Nová verze

Konec MTA serveru?

napsal F0rce - 05/05/2020
Přátelé jak jste si mohli všimnout před čtyřma dnama byl server vypnutý musíme vás však informovat o tom že server nekončí ale pracuje se na nové verzi, až dokončíme poslední věc bude nahrána nová verze a server se spustí pod heslem protože tam se už vše bude dokončovat. Musíme vás však upozornit že budeme vybírat některý z vás kteří budou první kdo si na serveru na nové verzi zahraje ještě dříve než ostatní !

Chceme server udělat dokonale a postupně vše dokončit, můžete se taky těšit na nové auta pro záchranné složky pár fotek možná najdete na našem discord serveru.

Dále máme novinku pro vás !

Budete si moct zakoupit vlastní private skin na postavu a taky vlastní mapping který si buď uděláte nebo na požádání vám náš tým namapuje podle vašich představ.. děkujeme vám za pozornost přejeme vám pěkný zbytek dne.
0 Komentáře
Webové stránky

Měli by jste zájem?

napsal F0rce - 29/04/2020
Zdravím jakožto vedení projektu se vás chci zeptat zda by byl zájem o mikiny s potiskem našeho loga ROADGAME, bylo by možné dát na záda vaše jméno (přezdívku). Pokud máte zájem tak se nám ozvěte buď prostřednictvím Discordu, Facebook stránky.

Tým RoadGame.eu
0 Komentáře
Velikonoce

Všem přejeme Veselé Velikonoce

napsal F0rce - 13/04/2020
Všem hráčům a komunitě přejeme Veselé Velikonoce, hlavně v těchto těžkých situacích které se dějí hodně zdraví nejdůležitější je to zdraví.

Kolem 20:00 budeme rozdávat kdo bude připojený na serveru kredity v hodnotě 20 kreditů. Za které si můžete si koupit nějaký donátor výhody které si můžete prohlédnout v sekci Výhody
Tým RoadGame

IP: 82.208.17.10:27844 - IP adresa která je v obrázku zatím nefunguje
0 Komentáře
Furien

Nový herní server?

napsal F0rce - 11/04/2020
Zdravím,
rozhodli jsme se trochu projekt rozšířit a připravili jsme si pro Vás první Counter Strike 1.6 server, který můžete najít na panelu Domů v server statusu. Najdete tam IP k serveru. Děkujeme všem, kdo si přijdete zahrát na náš server, konkrétně na turnajový furien mód. Ohledně toho, jak vše funguje se prosím obraťte na BeoWulFa, který zodpoví Vaše dotazy.
S pozdravem, Vedení Roadgame.eu
0 Komentáře
Discord
Facebook
Partneři & Spolupráce
─────────────────────────────
─────────────────────────────
─────────────────────────────
─────────────────────────────
─────────────────────────────
Ke stažení
MTA:SA
─────────────────────────────
TeamSpeak3
─────────────────────────────
Discord